Darmowa kąpiel dla uchodźców
Darmowa kąpiel dla uchodźców

Trudno znaleźć człowieka, który dzisiaj nie odniósł sukcesu. Skopany jakiś czas temu przez dziennikarkę Syryjczyk znalazł drogę do Hiszpanii a jego pobratymcy znaleźli nową drogę z Bałkanów do Niemiec, ale najpierw udało im się wywołać zamieszki na granicy z Węgrami a Węgrom udało się ich spacyfikować z czego najbardziej zadowoleni są producenci gazu łzawiącego i drutu kolczastego oraz Serbowie. Całą tę zawieruchę jak zwykle błyskotliwie skomentowali nasi politycy. Pani premier udało się wygłosić przemówienie, w którym trafnie zauważyła, że nie jesteśmy w Niemczech, Grecji i na Węgrzech, dzięki czemu zebrała oklaski od PO. Prezesowi natomiast udało się w swoim wystąpieniu oświadczyć, że nie chce szariatu a w ogóle to pani premier obraziła jego brata. Istnieje prawdopodobieństwo, że wystąpienie to spodoba się naszemu sprytnemu narodowi, który udzieli PiSowi jeszcze większego poparcia. Zdaniem Onetu poparcie to zbliża się do 40%.

Sukces odniósł również nasz monopolista gazowy, który oświadczył, że rynek dojrzał a taryfy to przeżytek. Co to oznacza, dla klientów, nie powiedział. Jeszcze większy sukces odnieśli urzędnicy IJHARS (czymkolwiek jest). Otóż rewanżując się za zabranie nam Zaolzia i połowy Cieszyna wykryli karagen w czeskiej szynce i konserwant w czeskim jogurcie. Podobno powinien być wymieniony na liście składników. Informacja ta musiała zszokować naszych producentów.

Wszystko to jednak blednie przy sukcesie, jaki osiągnął Ronaldo. Nie, nie chodzi o żadną strzeloną bramkę ani nawet nową fryzurę. Chodzi o to, że za umieszczenie jednego sponsorowanego wpisu na Twitterze Ronaldo dostaje 230 ojro. Ktoś jeszcze nie wie, po co są media społecznościowe?

Reklamy