Nie, nie o Dudzie i dudziarskim BMW, chociaż to się niejako wpisuje w tytuł. Zamieszanie najlepiej chyba podsumował Meller, wystawiając diagnozę naszemu społeczeństwu, którego połowa widzi zamach a połowa ma bekę. 11 lat w gazecie z gołymi dupami (tak, kiedyś w Playboyu były gołe dupy) daje dystans i prawo do bycia psychiatrą.

Ale nie o tym… BBC postanowiło najpierw zlikwidować swoje najbardziej dochodowe przedsięwzięcie, wyrzucając jego twórcę a później wpadło na pomysł, że twórcę zastąpić może człowiek rudy. Okazało się jednak, że człowiek rudy podczas szybkiej jazdy samochodem wymiotuje. Zdarza się. Mój syn wymiotuje podczas jazdy autobusem. Ale czy ktoś taki może prowadzić program motoryzacyjny? Najwyraźniej może. Dopóki nie zostanie zdjęty z anteny za najmniej rentowne przedsięwzięcie BBC. Tymczasem promowany jest inny program, którego największymi gwiazdami są – moim zdaniem – nieznane mi duety. Pierwszy to Sound Of The Sirens. 878 subskrybcji na YT musi robi wrażenie. Wardęga ma ponad 3 miliony za filmik ze swoim psem. Nie wiem, komu dziewczyny zajumały pledy, z których uszyły sobie ciuchy, ale muzycznie robią na mnie wrażenie. Podobno są nauczycielkami. Drugi duet pewnie powinienem znać. Nie tylko z powodu nazwy. Smells like Nirvana. Ale po brytyjsku. Jeszcze bardziej brytyjsko jest tutaj: Sockets. Może Brexit wziął się z tych gniazdek? No ale podobno go odwołali. Lubię Na Temat. Czasem jest jasno jak w SE. Bo dla SE Wałęsa płaci KODowi, który jest gorszym sortem i patologią, pan Jan pobił Niemców, bo macali mu kozę, ale pan Andrzej nie musi już trzymać kredensu.

slave-getty_2
Prawie Na Temat. Ni mom nic. No ale ten łańcuch…

Zostawmy SE. Brytyjczykom najwyraźniej bez UE trudno byłoby kaptować potrzebnych słowiańskich niewolników? Tak wiem – pleonazm.

Reklamy